Millers Oils manufacture and supply high quality lubricants, fuel treatments and other high performance formulations for use in automotive, commercial vehicle and industrial applications.

Autosportui

motorsport_main.gif 

 

Msport-banner-home.gifAutomobilių lenktynių trasa yra ideali vieta išbandyti aukščiausios kokybės produktus. Būtent čia Millers Oils sugebėjo įrodyti savo nepriekaištingą reputaciją. Išskirtinė produktų kokybė ir komandų, dalyvaujančių  British Touring Car ir British Rally čempionatuose, parama lėmė tai, kad Millers Oils  įsitvirtino ne tik profesionalų, bet ir mėgėjų autosporte. Sportinių automobilių pilotai ir variklių inžinieriai naudoja tik tuos kuro priedus ir tepalus, kurie nenuvilia esant automobilio ekstremaliausioms apkrovoms ir darbo režimams.

Bendradarbiaudami su lenktynininkais ir variklių inžinieriais, Millers Oils kuria technologiškai pažangius produktus, leidžiančius padidinti sportinio automobilio našumą, garantuoti maksimalų ir nepriekaištingą jo agregatų darbą.

Technologinė pažanga – tai lenktynės be finišo linijos.

zddp-motorsport1.gifMillers Oil garantuoja, kad visuose Motosport tepaluose ZDDP (cinko dialkilditiofosfato) priedų kiekis yra optimalus. Jie suteikia maksimaliai įmanomą apsaugą variklio dalims, esant didelėms apkrovoms, taip pat ir senesnio modelio automobilių varikliams. (Išsamesnę informacija rasite paspaudę ant paveiksliuko)

 

btcclogo.jpgMillers Oils sėkmingai bendradarbiauja ir remia 6 stipriausias ir pažangiausias BTTC (British Touring Car Championship) 2009 metų čempionato komandas. Bendrovė didžiuojasi, jog startuoja tiek daug komandų, naudojančių Millers Oils produktus. Tai rodo, kad nuo šių produktų labai priklauso nepriekaištingas lenktyninių automobilių darbas ir sportininkų bei komandų sėkmė.

 Millers Oils siekia diegti ir gerinti autosporte ekologiškas technologijas, todėl bendrovė buvo atrinkta dalyvauti D. Britanijos vyriausybės patvirtintoje Energy Efficient Motosport  (EEMS) programoje, kuria siekiama efektyvaus energijos panaudojimo autosporte taikymas.

ARENA Motorsport/AON

BTCC-AON.jpg

Tom Chilton, vairuotojas
“Visų žvilgsniai šiais metais (2009) krypsta į ARENA Motorsport. Komanda sėkmingai susidoroja su užduotimi. Millers
Oils tepalų naudojimas tikrai suteikė mums panašumų, pavyzdžiui, jei sezono pradžioje turėjome problemų dėl sportinio automobilio galios ir patikimumo rodiklių, naudojant Millers Oils tepalus rezultatai iš tiesų labai pagerėjo.”

Alan Cole, komandos vadovas
“Kai kurie tepalų gamintojai norėjo remti mūsų komandą ir tiekti jai tepalus šį sezoną, bet tik vienintelė Millers Oils, tiekianti aukščiausios rūšies produktus, sugebėjo užtikrinti sėkmingą ir nepriekaištingą mūsų Ford lenktyninio automobilio dalyvavimą lenktynėse. Mes esame labai patenkinti tiek variklio darbu, tiek transmisijos darbu ir laukiame ateinančio sezono pradžios (2009).

CLYDE VALLEY RACING/CARTIDGE WORLD CARBON ZERO RACING

BTCC-Cartridge.jpg

 

 

 

 

Dan Eaves
“Mes be galo džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su Millers Oils 2009  metais, nes šį sezoną mūsų komanda pasiruošusi naudoti ekologiškas medžiagas. Būtent Millers Oils produktai, turintys EEMS akreditaciją, ir leidža siekti užsibrėžto tikslo. Šiuo metu mes naudojame Millers Oils transmisinius tepalus, pagamintus naudojant pažangiausias nanotechnologijas. Aš manau, kad mes šį sezoną (2009) nustebinsime ne vieną varžovą.”

Adam Jones
”Lenktyninio automobilio bandymai rodo, kad mes būsime stiprūs konkurentai kitoms komandoms. Automobilis atrodo įspūdingai, komanda sustyguota, lenktynininkai yra patyrę. Taigi esu įsitikinęs sėkme ir su nekantrumu laukiu 2009 m. sezono pradžios.Viskas ką mes naudojame lenktynėse – nuo tepalų iki lenktyninio automobilio transporterio – yra ekologiška ir tarpusavyje suderinama. Mes netgi kompensuojame išskiriamą anglies dioksida (CO2). Mūsų tikslas ne tik dalyvauti lenktynėse, bet ir propaguoti ekoligišką požiūrį į autosportą.”

Colin Neill, komandos vadovas
“Mūsų komanda jau kurį laiką ieško tepalų tiekėjo ir remėjo. Nuoširdžiai ir didžiuodamasis galiu pareikšti, kad Millers Oils ne tik gali tiekti mums aukščiausios kokybės variklio tepalus, bet taip pat tepalus kitiems sportinio automobilio mazgams bei kuro priedus. Mes padėsime šiai bendrovei kuriant naujus produktus ir juos bandant šį sezoną, taip pat įrodant ekologiškų produktų naudojimo pranašumus. Šis abipusis mūsų komandos ir Millers Oils bendradarbiavimas neabejotinai duos naudos visiems.”

KWR

BTCC-Jason-Hughes.jpg

 

 

 

 

Jason Hughes
“Mūsų komanda naudoja Millers Oils produktus nuo 2005 metų. Per šiuos metus mes pasiekėme fantastiškų rezultatų patikimumo srityje. Variklio mechanikų atlikti bandymai naudojant Millers Oils tepalus pranoko mūsų lūkesčius.”

TECH SPEED MOTORSPORT/TEAM SUNSHINE.CO.UK

BTCC-Sunshine.jpg

 

 

 

 

Martyn Bell
“Man šis sezonas (2009) BTTC čempionate yra trečiasis ir aš didžiuojuosi galėdamas susieti savo vardą su Millers Oils. Visi Millers Oils produktai yra aukščiausios kokybės, ir aš esu įsitikinęs, kad mūsų naudojami Millers Oils produktai padės siekti aukštų finišo pozicijų. Millers Oils technologų-inžinierių patarimai ir pagalba – tai didelis indėlis įgyvendinant mūsų siekius šį sezoną.”

TH MOTORSPORT

BTCC-Jag.jpg

 

 

 

 

Trevor Humprey, komandos savininkas
“Nors mūsų lenktyninis automobilis nebuvo  naudojamas 3 metus, bandymai parodė, kad jis dirba nepriekaištingai ir bandymų rezultatai yra įspūdingi. Mūsų komanda labai patenkinta Millers Oils palaikymu. Millers Oils techninė bazė yra neįkainojamas pagalbos šaltinis mūsų komandai. Mūsų naudojami tepalai ir kiti Millers Oils produktai pagaminti naudojant naujausias nanotechnoligijas pateisino lūkeščius – lenktyninio automobilio bandymo metu transmisija atlaikė dideles apkrovas.”

BTCC-BMW.jpg