Millers Oils manufacture and supply high quality lubricants, fuel treatments and other high performance formulations for use in automotive, commercial vehicle and industrial applications.

Citroen C2R2 Max ir Millers Oils Pergalės

 

2009-10-12

Citroen C2R2 Max ir Millers Oils Pergalės

 

Le Touquet, esančiame Prancūzijos šiaurėje, įvyko British Citroen Racing Trophy lenktynių paskutinis etapas. Millers Oils remiamas lenktynininkas Marty McCormack dar kartą įrodė savo sugebėjimus. Turint šiais metais 4 pergales iš 5 galimų, jam tereikėjo tik sėkmingai finišuoti.millersoils_martymccormack.jpg

Pirmąją ralio dieną teko įveikti 1 specialų ruožą jūros pakrantėje ir 2 greičio ruožus Le Touquet apylinkėse. Millers Oils remiamas ekipažas sugebėjo baigti lenktynes treti savo klasėje. Antrają ralio dieną, nepaisant rasojančio priekinio stiklo ir problemų su variklio valdymo bloku. Marty McCormack ekipažas buvo lyderis savo klasėje. Variklio valdymo problemos buvo sėkmingai išspręstos iš šeštadienio į sekmadienį serviso zonoje.

Sekmadienį pirmąjame greičio ruože iš varžybų pasitraukė artimiausias Marty McCormack konkurentas Jason Pritchard, ir Marty tapo British Citroen Racing Trophy 2009 metų čempionato absoliučiu nugalėtoju. Tapęs 2009 metų čempionu, jis toliau tęsė įnirtingą kovą dėl Le Touquet ralio prizinės vietos. Po atkaklios kovos su artimiausiu varžovu Thomas Barral, važiuojančiu Citroen C2R2, Marty baigė šį ralį antras savo klasėje ir vienuoliktas absoliučioje įskaitoje.

Taigi Marty McCormack yra dviejų 2009 metų čempionatų absoliutus nugalėtojas – British Citroen Racing Trophy ir British Junior Rally Championship. Marty McCormack, vairuojantis Citroen C2R2 Max  ralio automobilį, ir visa komanda nuoširdžiai dėkoja rėmėjams, padėjusiems pelnyti šiuos du čempionų titulus.
Daugiau informacijos galite rasti www.martymccormack.com

MillersOils_motorsport_web.gif