Millers Oils manufacture and supply high quality lubricants, fuel treatments and other high performance formulations for use in automotive, commercial vehicle and industrial applications.

Transmisijos Alyvos

motorsport_main.gif

Millers Oils transmisijos alyvų liniją sudaro 3-jų klampumų alyvos apimančios plačią panaudojimo sritį įvairioms autosporto rūšims. Taipogi šią tarnsmisijos alyvų liniją sudaro alyvos skirtos sekvencinėms, kumštelinėmis (angl. dog box) greičių dėžėmis su riboto praslidimo diferencialais (angl. limited slip differencial). Daugelis transmisijos alyvų yra pagamintos naudojant pažangiausiai nanotechnologijas (NT).

Norėdami pamatyti pilną alyvos aprašymą, prašome spausti ant paryškinto alyvos pavadinimo.

CRX 80w90 Pusiau sintetinė alyva skirta lenktyninių automobilių pavarų dėžėms ir transmisijoms.Tinka pavarų dėžėms su sinchronizatoriais.audojama lenktyninių automobilių transmisijoms ir pavarų dėžėms, kurioms rekomenduojamos API GL4 arba GL5 klasės alyvos.

CRX LS 80w90 Pusiau sintetinė alyva skirta lenktyninių automobilių pavarų dėžėms ir transmisijoms su riboto praslydimo diferencialais (angl. limited slip differencials). Gali būti naudojama kumštelinėms (angl. dog boxes) ir sekvencinėms pavarų dėžėms. Pastaba: nerekomenduojama naudoti pavarų dėžėms su sinchronizatoriais.

CRX LS 80w90 NT Pusiau sintetinė alyva su trintį mažinančiais priedais skirta lenktyninių automobilių pavarų dėžėms ir transmisijoms, turinčioms riboto praslydimo diferencialus (angl. limited slip differencial). Šią alyvą sudaro sintetiniai skysčiai, modifikuoti priedais, kurie yra sukurti nanotechnologijų būdu. Rekomenduojama naudoti kumštelinėms (angl. dog box) pavarų dėžėms. Pastaba: netinka naudoti pavarų dėžėms su sinchronizatoriais.

CRX 75w90 NT Sintetinė alyva skirta lenktyninių automobilių transmisijoms, pavarų dėžėms. Šią alyvą sudaro sintetiniai skysčiai su priedais, kurie yra sukurti nanotechnologijų būdu. Tinka  pavarų dėžėms su sinchronizatoriais ir sekvencinėms pavarų dėžėms. Naudojama lenktyninių automobilių transmisijoms ir pavarų dėžėms bei reduktoriams, kuriems rekomenduojamos API GL4 arba GL5 klasės alyvos.

CRX LS 75w90 NT Sintetinė alyva su trintį mažinančiais priedais skirta lenktyninių automobilių pavarų dėžėms ir transmisijoms su riboto praslydimo diferencialu (angl. limited slip differencial). Šią alyvą sudaro sintetiniai skysčiai modifikuoti priedais, kurie yra sukurti nanotechnologijų būdu.Skirta naudoti lenktyninių automobilių kumštelinėms (ang. dog box) pavarų dėžėms ir reduktoriams su riboto praslydimo diferencialais (angl. limited slip differencial). Speceliai sukurta sekvencinėms greičių dėžėms. Pastaba: netinka naudoti pavarų dėžėms su sinchronizatoriais.

CRX 75w140 NT Sintetinė alyva skirta lenktyninių automobilių transmisijoms, pavarų dėžėms, patiriančioms dideles apkrovas. Šią alyvą sudaro sintetiniai skysčiai su klampumą gerinančiais priedais, kurie yra sukurti nanotechnologijų būdu. Ši alyva rekomenduojama naudoti pavarų dėžei ir transmisijai, kurioms rekomenduojama sintetinė alyva. Tinka greičių dėžėms su sinchronizatoriais ir “kumštelinėms” (angl. dog box) pavarų dėžėms.

CRX LS 75w140 NT Sintetinė alyva su trintį mažinančiais priedais skirta lenktyninių automobilių pavarų dėžėms ir transmisijoms, turinčioms riboto praslydimo diferencialus (angl. limited slip differencial). Šią alyvą sudaro sintetiniai skysčiai modifikuoti priedais, kurie yra sukurti nanotechnologijų būdu. Pastaba: netinka naudoti pavarų dėžėms su sinchronizatoriais, bet visiškai tinka kumštelinėms pavarų dėžėms (angl. dog boxes).