Millers Oils manufacture and supply high quality lubricants, fuel treatments and other high performance formulations for use in automotive, commercial vehicle and industrial applications.

ZSS 2T Pusiau sintetinė alyva motociklams

ZSS-2T.jpgProdukto Duomenų Kodas: 5200   

PRODUKTO PAVADINIMAS/KLAMPOS:

ZSS 2T

 

 

 

 

APIBŪDINIMAS:

ZSS 2T yra labai aukštos kokybės pusiau sintetinė alyva, skirta dvitakčiams varikliams. Ją sudaro mineralinių ir sintetinių alyvų mišinys, į kurio sudėtį įeina modernūs priedai, sumažinantys kietųjų dalelių kiekį išmetamosiose dujose.

PASKIRTIS:

Prašome sumaišyti šią alyvą su benzinu tokiu santykiu, kurį rekomenduoja variklio gamintojas. Tinka naudoti visiems dvitakčiams varikliams naudojamiems mtocikluose, motoroleriuose ir kartinguose.

PRIVALUMAI:

• Pagaminta taikant naujausią kietųjų dalelių mažinimo technologiją, ši alyva idealiai tinka važinėjant mieste (kur reikia dažnai sustoti ir pradėti važiuoti).

• Aukščiausios kokybės pusiau sintetinė alyva maksimaliai apsaugo variklio mazgus ir užtikrina nepriekaištingą variklio darbą, taip pat ir didelės ridos varikliams.

• Sutepa ir padeda užsandarinti tarpus tarp cilindro, stūmoklio žiedų ir stūmoklio, taip sumažindama variklio galios nuostolius.

• Apsaugo nuo korozijos.

• Tinka kasdieniam važinėjimui, taip pat “track day”.

• Atitinka naujausius tarptautinius standartus, taikomus dvitakčių variklių alyvoms.

SVARBIAUSIOS CHARAKTERISTIKOS:

Atitinka šiuos tarptautinius standartus: API TC, JASO FC, ISO/I/EGD, TISI Low Smoke.
SAE klampumo klasė 20
Tankis 0,867 (15  C)
Kinematinė klampa 7,7 cSt (100  C)
Pliūpsnio temperatūra 200  C
Spalva mėlyna


Saugos Duomenų Blankas Nr.5200 skirtas šitam produktui. Naudojant sitą produktą pagal paskirtį ir laikantis nurodytų saugumo taisyklių, produktas nesukels jokių nepageidaujamų efektų jūsų sveikatai ir aplinkai. Jei jums kilo klausimų prašome kreiptis į Millers Oils atstovus arba Millers Oils Techninį Departamentą.